Njoftime

MERCEDEZ C220 / BLUEFFICENCY/ NAVI / 2009

-SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA -MERCEDEZ C220 * BLUEFFICENCY * -VITI 9/2009 -MODELI AVANTGARDE -SEDILJE LEKURE & RROBE AVANTGARDE -NAVIGACION SYSTEM , AUX , MP3 PLAYER -SENSORE PARKIMI (para&mbrapa) -FENERET ME LUPA XENO -SEDLJET ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE -PASQYRAT ME PALOSJE DHE LED -KLIMA DIXHITALE BIZONALE -151.000 KM ME FATURA SHERBIMESH NE MERCEDEZ-BENZ TE KRYERA NE GJERMANI. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER XHENERIKE, MOTORRIKE DHE ESTETIKE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! ME DOGANE TE PAGUAR !! CEL: 068 21 21 347

Read More »

Volkswagen Touran 2.0 TDI Highline

Shes Volkswagen Touran Highline 2.0 TDI Highline, e prodhuar ne fundvitin 2008 ( model 2009), e perdorur vetem nga nje pronar. Rreth 200.000 km, lehtesisht te verifikueshme tek Volkswageni me numer Shasie, e ardhur nga Gjermania ne Maj 2018 me dogan te paguar , Ne gjendje PERFEKTE. Mjeti eshte versioni “Highline” dhe per rrjedhoje permban shum ekstra si p.sh:::;;;;; Filter ipartikular Euro 4, kambjo automatike DSG, navigator per Europen, klima dixhital, kompjuter bordi, pilot automatik, baxha xhami , 2 celsa me pult, sensor parkimi dhe vetparkim, xhama te zinj origjinal, fener xenon me larje, disqe alumini 17 etj............................................. Per foto dhe informacion shtese kontaktoni ne tel ose whats’up ne numrin: 00355683030130. Nuk pranojme nderrime, Faleminderit.............

Read More »

Volkswagen Sharan Bluemotion highline United

Shes Volkswagen Sharan Bluemotion 2.0 TDI United, e prodhuar ne 29/12/2009 e perdorur vetem nga nje pronar, me 167.200 km origjinale me garanci me liber sherbimesh, te shenuara dhe ne kontroll teknik Gjerman , lehtesisht te verifikueshme tek Volkswageni me numer Shasie, E ardhur nga Gjermania ne Maj 2018 me dogan te paguar rreth 1400€ ne gjendje PERFEKTE. Mjeti eshte versioni “ Highline United” dhe per rrjedhoje permban shum ekstra si p.sh:::;;;;; bluemotion Euro 5 “ motorri I ri “ , kambjo Manuale 6 marshe, navigator bashk me diskun per Europen + bagazhjer, dopjo klima dixhital per cdo pasagjer, serdile me ngrohje, komanda ne timon, kompjuter bordi, pilot automatik, 2 celsa me pult, sensor parkimi, chrom packet, xhama te zinj origjinal, etj............................................. Per foto dhe informacion shtese kontaktoni ne tel ose whats’up ne numrin: 00355683030130. Nuk pranojme nderrime, Faleminderit.............

Read More »

SHITJE APARTAMENTI

Rr.”Q.Stafa tek “Varri Bamit” prane stacionit te urbanit,shitet 1+1 sip.55,3 m2 kati i dyte, koridor,banjo,ballkon,me dy kondicioner,depozit uji,ristrukturuar totalisht,me hipoteke te rivleresuar ; e mobiluar , me cmim 1000 Euro/m2, i diskutueshem. Mob:0682076349. 0676357550

Read More »

SHITJE APARTAMENT

Rr.Kavajes tek Posta“21 Dhjetorit” shitet 2+1 sip.78 m2 kati dyte,me ballkon me dy tenda nga rruga kryesore dhe nje ballkon nga ana e kundert ; koridor,banjo,telefon,kondicioner, depozit uji,ristrukturuar totalisht,rivleresuar dhe,mobilim i ri sipas pershtatjeve per banim ose per mjedise pune.Cmimi 2000 Euro/m2.Mob:0682076349. 0676357550

Read More »

Shes Opel Zafira 2.0 dizel,

Shes Opel Zafira 2.0 dizel, 2018-05-11 23:16:40 2018-05-12 13:39:32Oferta SuksesiShes Opel Zafira 2.0 dizel, vitit i prodhimit 2000, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi 3.350€Kontakti:Email : [email protected] Phone : 044341353Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. "Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi" - 044 50 68 50.https://ofertasuksesi.com/shpalljet/26162-shes-opel-zafira-20-dizel]]>

Read More »