Njoftime

Audi S8

Shes Audi A8 look S8 nga fabrika Makina ka motorr naft 3.0l Vitprodhim fundi i 2006 kamio automat tip tronic start-stop Makina eshte Full options Sapo ka ardhur nga Belgjika me dogan te paguar gati per targim Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe estetikeE pershtatshme per cfardo lloj prove

Read More »

Shes (thika-brisqi)

Shes (thika-brisqi) 2018-05-07 13:53:31 2018-05-07 15:28:52Oferta SuksesiShes (thika-brisqi) per zdrukthtari thikat jane ne gjendje te rregullt per punimin e drurit. Çmimi sipas marrveshjes.Kontakti:Email : [email protected] Phone : 044210185Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. "Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi" - 044 50 68 50.https://ofertasuksesi.com/shpalljet/26036-shes-thika-brisqi]]>

Read More »

Sigurim Fizik ofron pune per 30 persona

Sigurim Fizik ofron pune per 30 persona 2018-05-07 14:40:08 2018-05-07 14:53:24Oferta SuksesiINTERNATIONAL SECURITY”Sh.p.k është Kompani private profesionale e cila ofron shërbime të sigurisë: Roje fizike, Monitorim të Sistemeve të Sigurisë (alarm & kamera), Instalim, Servisim dhe Mirëmbajtje te Sistemeve te Sigurisë. “INTERNATIONAL SECURITY”Sh.p.k ofron mundësi afatgjate të punësimit, perspektivë për karrierë, avancim profesional dhe kushte të mira pune. “INTERNATIONAL SECURITY”Sh.p.k shpall: K O N K U R S Pozita: Roje te Sigurimit Fizik (Sigurim themelor) (30) Lokacioni: Prishtinë,Lipjan, Fushe Kosovë Ofrimi i punësimit: Punësim i menjëhershëm - përparsi kanë persona të licencuar për siguri fizike nga Ministria e Punëve të Brendëshme. Kualifikimet dhe aftësitë e përgjithshme që kërkohen nga kandidatët: - Te kenë te përfunduar shkollën e mesme - Mos te kenë qenë të dënuar apo ndjekur penalisht; - Aftësi të shkëlqyeshme të komunikimit, raportimit dhe qasjes në punë; - Aftësi p..

Read More »

Mercedes CLA

Shitet Mercedes CLA 180sh Blue Efficiency me të cilin i kalon 700-800 KiloMetra me vetem 1 Rezervar (Rezervari nuk nxen ma shumë se 40-45 Euro). DMTH: Per 100 KM i shpenzon vetem 4 – 5 Euro Benzin Maximum, varet si vozit. Eshtë Vozitur prej vetem 1 Mashkulli prej se është dal në Rrug gati në vitin 2014 (16.12.2013) me vetem 1 Pronar në Liber, me ECO Start-Stop Funksion (Ndalet vet ne Samafor), me Goma te Veres dhe me Bandasha Alumin ( Original Mercedes Benz AMG ) si dhe me Goma te Dimrit PLUS. Shumë i bukur dhe i Rahatshem dhe asnjëher nuk është dhezur asnje Cigare në këtë Makinë. I ardhur nga Hamburgu ne fund te vitit 2017 dhe tani ndodhet në Republiken e Kosoves. I ka 2 Qelësa Original dhe natyrisht të gjitha dokumentat e rregullta të Gjermanis si dhe i Doganuar dhe i Regjistruar ne Kosovë. Servisi i sapo kryer. I Doganuar me Homologim, Regjistrim dhe Sigurim, afer 5000 Euro!!!Qmimi: 20000 Euro Marr Kerr / Makinë deri në 5-6 Mijë Euro, kurse tjerat Pare Cash.VIBER – WHATS UP – SM..

Read More »