ShowBiz

Festë e madhe në familjen Fejzullahu! Mami Ariana publikon pamjet (FOTO)

Vajza e madhe e Ermal Fejzullahut Buna, feston sot ditëlindjen e saj.Ermali dhe bashkëshortja e tij, Ariana, i organizuan një festë madhështore të bijës, me rastin e 7-vjetorit.Ariana postoi fotografi nga festa, në llogarinë e saj në Instagram, me përshkrimin “urime ditëlindjen Buna”.Në foto shihet e gjithë familja, Ermali, Riana dhe 3 fëmijët. Nuk kanë munguar urimet nga miqtë dhe fansat, por i veçantë është edhe urimi i babi Ermalit:“Urime Buna princesha e babit i bofsh 100 e lumtur bashkë me gjithë femijët botës”.

Read More »

Njësoj si me Nikon, Adela e di se në jetën reale është mallkimi dhe bekimi i mashkullit që ka në krah!

Nuk kishte se si të ndodhte ndryshe për balerinën Adela Lami, e cila ishte e ftuar në “Thumb”, të mos pyetej lidhur me eksperiencën e saj të fundit që ishte “Dancing with the Stars” ku ajo kërceu krah Nikos.Për mikrofonin e Thumb, Adela tregoi se për Nikon, njësoj siç do të jetë edhe për mashkullin që ajo do të ketë në krah një ditë, ajo është “bekimi dhe mallkimi” i tij. Adela këtu iu referua faktit se shumë herë në “Dancing with the stars” juria merrej me perfromancën e saj dhe konkurrentët e tjerë kur bënin debate, i drejtoheshin pikërisht asaj, duke bërë që juria dhe publiku të mendonin disi se vëmendjën në këtë spektakël e mori Adela dhe jo Niko, por nga ana tjetër profesionalizmi i saj dukshëm e rriti Nikon në çdo puntatë.Adela në fakt, nuk beson se ishte radha e tij për tu eliminuar edhe përse nuk pati qejf të përmendte emra se cilët duhet të ishin eliminuar përpara saj dhe Nikos.Ndërkohë pyetur nga Thumb se cilën do të zgjidhte, baletin apo politikën, Adela iu përgjigj me..

Read More »

Birra shijon më tepër topless për Rhian Sugden (Foto)

Cheeeers! Have a great bank holiday all! @erhan_saderestaurant beautiful #VillaEla in #kalkanA post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on May 27, 2018 at 2:29am PDTRhian Sugden i ka ngritur temperaturat teksa është shfaqur topless duke pirë një birrë gjatë pushimeve.Modelja 31-vjeçare po shijon pushimet në Turqi me të fejuarin e saj Oliver Mellor, përpara dasmës së tyre që do mbahet më vonë këtë vit.1 of 7Në një karrige të gjallë Vogue, Rhian dukej magjepsëse ndërsa format e saj duken bombastike.Ajo mbajti një dorë mbi gjoksin e saj (për ta mbuluar modestish), dhe tjetra ishte e rezervuar për birrën e saj.27 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »

Pas fotove nudo Enca shfaqet si vajzë për shtëpi! Bën veprim që të gjitha vjehrrat do ta ëndërronin…(FOTO)

Bëri goxha bujë në mediet rozë vetëm dy ditë më parë dhe kjo falë disa fotove nudo që publikoi në Snapchat.Jo vetëm foto të nxehta dhe poza që të bëjnë të ëndërrosh, Enca di si të jetë një vajzë e shkëlqyer për shtëpi.Së fundmi në Instastory këngëtarja ka publikuar një video teksa shfaqet duke bërë kafe turke.Ahh sa bukur a! Kushedi se sa vjehrra e ëndërrojnë një vajzë si Enca pas këtij veprimi.

Read More »

Bos, bos por ja që ka edhe detaje që të “hapin punë”! Fatmir Hysenbelliu pozon nga… (FOTO)

Na ka treguar se jeta e tij është e rrethuar nga luksi dhe kush nuk mund të jetë xheloz për vendet që viziton Fatmir Hysenbelliu?Me postimet në Instastory na ka treguar se së fundmi ka vizituar Monaco-n në Francë dhe për biznesmenin multimilioner Principata duket se premton luksin e duhur.Në një foto të postuar në Insta, Fatmiri shfaqet nga një Yacht ndërsa detaji që ka bërë më shumë zhurmë ka të bëjë me faktin se djaloshi ka preferuar të veshi thjesht çorape pa këpucë.Fansat këtë e kanë interpretuar si gallatë duke i shkruar Fatmirit komente të ndryshme.Ndiqini në fotot e mëposhtme…

Read More »

“SWEET APPLE PIE”/ Luana Vjollca shfaqet me fustan të zi, në fokus të pasmet gjigande…(FOTO)

Ka nga ata që e admirojnë por ka edhe nga ata që e “kryqëzojnë” gjithmonë duke e akuzuar se ka kryer aq shumë operacione saqë është transformuar rrënjësisht.Sido që të jetë, doni apo s’doni, Luana Vjollca na ka treguar gjithmonë se ka disa linja trupore për tu admiruar dhe sidomos të pasmet e bukuroshes që bien gjithmonë në sy.Në Instagramin e saj kemi vënë re se e ka fiksim që fotot e saj më të bukura ti shoqërojë më mbishkrimin “Sweet apple pie” dhe së fundmi ka pozuar një foto e veshur me një fustan të zi që i rri për mrekulli pas trupit teksa në pah dalin të pasmet gjigande.Thoni çfarë të doni! Luana ka asete të admirueshme.

Read More »

Almeda Abazi “LË NAM”! Isida dhe Agnesa Vuthaj këndojnë këngën e Aurelës por ajo nuk… (FOTO)

Bukuria e saj i përngjan perfeksionit dhe aktualisht është një nga figurat më të ëmbla të ekranit.Jetesa e saj dhe martesa me bukuroshin turk Tolgahan e ka bërë Almeda Abazin ndoshta pak të largërt në lidhjen e bukuroshes me gjuhën shqipe dhe kjo normalisht pasi kur jeton në një vend të huaj disa fjalë të gjuhës mëmë edhe i harron.Së fundmi Almeda ka postuar një video në Instastory, ku teksa është në makinë ma Agnesa Vuthajn dhe balerinën bukuroshe Isida vajzat këndojnë një këngë të Aurela Gaçes ndërsa ish-missi shkruan: “Dhe unë që s’di fjalët por që do ja mësoj… Promiseeeee”.Le të shpresojmë që Almeda ta mësoj tekstin e këngës së Aurelës, me siguri bukuroshja do ta mbajë fjalën.

Read More »

Më në fund kemi një FOTO nënë e bijë të Khloe Kardashian me vajzën e saj True!

Më në fund kemi një foto nënë e bijë të Khloe Kardashian me vajzën e saj True! Khloe Kardashian ka postuar në Instagramin e saj një foto me efekte Snap-i, e cila shfaqet bashkë me vajzën e saj True, e cila është duke fjetur. “Dashuria e vogël e mamit”, ka shkruar Khloe.Khloe nuk ka postuar shumë imazhe të vajzës së saj në publik dhe kjo mund të jetë i vendim i natyrshëm. Khloe do që të mbajë vajzën e saj sa më larg medieve dhe publikut dhe kjo është shumë e arsyeshme pas skandalit të tradhetisë.Partneri i saj Tristan Thompson e tradhëtoi Khloe-n ndërkohë që kjo e fundit ishte duke pritur fëmijën e tij. Khloe ende nuk ka publikuar ndonjë deklaratë zyrtare mbi skandalin, por disa Insta Story na bëjnë që të mendojmë që janë mesazhe të fshehura për Tristan dhe situatën.“Ju mund të jeni një njeri i mirë, më një shpirt të bukur dhe akoma keni autorizim për t’i treguar dikujt që ‘Ma ke sjellë në majë të hundës’, ka postuar Khloe këtë javë.

Read More »

U mahnitët me natyralitetin e Meghanit? Vipat e Bllokut tregojnë operacionet plastike të princeshës… (FOTO)

Përpos të gjitha detajeve që mahnitën botën, eskpertët e fashion dhe kritikët e shumtë të televizioneve e ngritën në piedestal Meghan Markle për natyralitetin e saj gjatë dasmës me Princ Harryn.Të gjithë pamë një natyrale për tu admiruar por a ka kryer operacione plastike në fytyrë Meghan Markle?Vipat e Bllokut kanë postuar në video në Instastory ku shfaqen pjesët e fytyrës ku pretendohet se Meghan ka kryer ndërhyrje plastike.Nuk thonë kotë:”Sytë të gënjejnë ndonjëherë…”/intv.al/

Read More »

Morgan Freeman: Nuk kam abuzuar SEKSUALISHT me asnjë grua. Unë…

Morgan Freeman ka kërkuar një falje të dytë pasi 8 femra e akuzuan për ngacmime seksuale ose sjellje të pahijshme. Aktori tha se veprimet e tij nuk mund të barazohen me incidentet e sulmeve seksuale apo abuzimeve në vendin e punës. “Unë jam i shkatërruar se 80 vjet të jetës sime janë në rrezik të minohen’, tha ai.“Të gjitha viktimat e sulmeve dhe ngacmimeve meritojnë të dëgjohen dhe ne duhet t’i dëgjojmë, por nuk është e drejtë të barazojmë incidente të tmerrshme të sulmeve seksuale me komplimente apo me shaka. Unë e pranoj që jam një njeri që përpiqet ti bëjë burrat apo gratë të ndjehen të vlerësuar dhe të qetë pranë meje. Dhe si pjesë e kësaj shpeshherë kam bërë shaka me gratë dhe i kam komplimentuar, duke e menduar thjesht si shaka”, thotë ai.Freeman u shpreh se ndoshta gjërat nuk janë marrë në mënyrën sesi ai i ka menduar.“Kam kërkuar falje të enjten dhe do të vazhdoj të kërkojë falje për këdo që kam mërzitur, edhe pse padashje.”Por aktori për bëri të qartë se nuk ka ofruar..

Read More »

Ja kush e ‘ngushëlloi’ portierin e Liverpoolit (Foto)

Loris Karius, portieri gjerman i Liverpoolit u bë protagonist mbrëmjen e të shtunës, me ato dy gafa të rënda në finalen e Chasmpions Leagues, duke ia dhuruar trofeun Realit.Por nëse topi i rrëshqiti nga duart në dy nga golat e Realit, nuk mund të thuhet e njëjta gjë në raportin e tij me femrat. Loris Karius është një ‘skifter’ i vërtetë në raport me to, pasi gjithmonë ka pasur lidhje me femra vërtetë joshëse, për t’u pasur zili, ndërsa ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë.1 of 6Bjondia britanike, Ianthe Rose ka qenë ajo që ka ‘ngushëlluar’ Kariusin mbrëmjen e pafundme të të shtunës, ndërsa më herët portieri gjerman ka pasur lidhje me modele të njohura si Pamela Reif e Annelie Alpert, të gjitha bukuroshe, me një trup që të ‘lë pa frymë’.27 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »

Lauren “humbet” fundin, të pasmet sheshit (Foto)

1 of 7Lauren Goodger e ka hequr fundin e saj dhe ka dalë vetëm me të brendshme pas një nate të qetë në qytet, ku festoi lirimin nga burgu të të dashurit të saj Joey Morrisson.31-vjeçarja tregoi të pasmet e saj bombastike në Instagram, teksa hoqi fundin pas darkës romantike. Më herët në mbrëmje Lauren, shihej teksa mbante veshur një bluzë portokalli dhe një fund me ngjyrë të ngjashme.27 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »

“Kush ka motër botën ka”/ Emina Cunmulja na prezanton një tjetër “DASHURI” duke i dedikuar një…(FOTO)

Emina Cunmulaj modelja e njohur shqiptare përpara disa ditësh lajmëroi se u bë nënë për herë të dytë të një vajze. Ajo e dha lajmin e bukur nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram, ku zbuloi dhe emrin e saj të veçantë, Mia Soraya.Siç dihet ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe publikon vazhdimisht momente nga jeta e saj përditshme. Ajo ditën e sotme ka prezantuar për herë të parë me ndjekësit e saj motrën e saj Pepi.Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram, Emina ka treguar motrën e saj bukuroshe dhe ka bërë një dedikim për të, duke treguar se sa e rëndësishme është ajo në jetën e saj.“Mëngjes në krevat me motrën e madhe. Kush ka motrën ka tan botën me teze Pepin dhe Ella Faria. Faleminderit Pepi që ke qenë gjithmonë me mua kur kam pasur më shumë nevojë. Nuk e di çfarë do të bëja pa ty. Ti më sjell dashurinë dhe kujdesin që më mungon nga mami jonë dhe kjo për mua është dhurata më e madhe nga të gjitha.”, ka shkruar Emina pran fotos.Breakfast in bed f..

Read More »

“PËRVËLON RRJETIN”/ Angela Martin nuk duron temperaturat, ZHVISHET e gjitha dhe nuk nguron të…(FOTO)

Këto ditë të nxehta nuk janë aspak të lehta për bashkëshortin e Angela Martinit. Biznesmeni rumun ka ndarë në rrjetet e tij sociale një video ku Angela shfaqet duke dalë nga pishana, por topless.‘Ditë e nxehtë’ ka shkruar’ Dragos në postimin e tij dhe me të drejtë.Angela para pak ditësh ka festuar ditëlindjen ku u shpreh se ishte duke jetuar dhe më mirë se nëj princeshë.

Read More »