ShowBiz

Mos Demi! Sërish bombastike (Foto)

1 of 8Demi Rose edhe një herë ka treguar fizikun e saj fenomenal, teksa ajo fotografohej me një body të bardhë në Ibiza.Zeshkania me forma seksi edhe njëherë u sigurua se të gjithë sytë në vendpushimin luksoz në Ibiza ishin mbi hiret e saj bombastike.Rrjeta e “peshkut” që i mbulonte gjoksin nuk mund t’ia fshihte atë plotësisht nga sytë kuriozë dhe të pasmet “shpërthyen” sheshit për t’i çmendur fansat në Instagram.26 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »

Fejohet Pogba? E dashura me unazë në Francë-Danimarkë (Foto)

Me Francën të kualifikuar për në fazën e 1/8-ve, Paul Pogba duket se ja ka lejuar vetes pak romancë.Dhe kjo konfirmohet nga e dashura e tij Maria Salaues, e cila ka shfaqur unazën në gisht, gjatë përballjes Francë-Danimarkë. Maria i zbukuroi ulëset e stadiumit, teksa u ul në krah të nënës së Pogut, Yeo në stadiumin Luzhniki të Moskës.1 of 5Bukuroshja 23-vjeçare boliviane në ndeshjen finale të Kupës së Botës për Les Bleus na ka konfirmuar se është fejuar me yllin e Manchester United.Dhe teksa ajo mundohej të ekspozonte sa më shumë unazën në gisht, fotografët u fokusuan totalisht tek Maria.26 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »

Tifozja seksi e Danimarkës “çmend” rrjetin (Foto)

Përballja e fundit në Grupin C mes Francës dhe Danimarkës ishte ndoshta ndeshja më e mërzitshme e Botërorit Rusi 2018.Në 90 minuta u pa një qetësi e pazakontë në fushë, ndërsa në tribuna fansat e të dy kombëtareve fërshëllyen idhujt e tyre për golat dhe spektaklin e munguar.1 of 3Duket se e vetmja gjë e bukur në këtë ndeshje janë fotot e kësaj tifoze seksi të ekipit të Danimarkës, e cila tashmë ka pushtuar rrjetet sociale.Emri i vajzës bionde me sy të gjelbër dhe forma fizike mbresëlënëse nuk dihet, por të gjithë “janë dashuruar” pas saj në internet.26 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »

“Ai është seksist, shihte nga poshtë”, Aurela Hoxha u nxjerr emrat vipave që e kanë gjuajtur

Në pjesët “off records” që po transmetohen mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është shfaqur edhe Aurela Hoxha e cila dëgjohet duke biseduar me Ermalin për ngacmimet që ka pasur nga personazhe të njohur të ekranit. “Po ky Mediu e çmende fare, ja ke heq trurin, e pash dje sesi po të shihte, si nga poshtë”, i thotë Ermali Aurelës. “Me vërtet? Seriozisht e ke ti? Mos u tall. E tmerrshme. Jo mo jo s’është fare ashtu siç thua ti. S’ka shanse, s’është fare ashtu”, shprehet Aurela e habitur. “Po pse s’të ngacmon fare?”, e provokon Ermali ndërsa modelja i përgjigjet: “Fare e di ca robi është, njeri shumë i mirë”.“Po Albi? Albi është shumë seksist”, shprehet Ermali. “Nuk është e vërtet, për kokë të mamit jo, iii llafazan, ua e tmerrshme, vetëm Albi që nuk është ashtu”, i përgjigjet Aurela.“Po pse nuk të ka ngacmuar Albi kurrë në prova?”, e pyet Ermali. “Ua kurrë ti e di që Albi si bën këto”, ja kthen Aurela.

Read More »

E dini pse ka rivalitet mes Dua Lipës e Rita Orës?! Shkaku është vendlindja, ato… (FOTO)

Ka tash e një kohë që flitet mbi rivalitetin e theksuar të Dua Lipës dhe Rita Orës. Dy vajzat nga Kosova që po ngjiten drejt majave të suksesit në botë kësaj here e kanë ekspozuar rivaletin në formën më të hapur të mundshme. Ka qenë Dua ajo që ka bërë fillimisht një postim njoftues mbi koncertin Sunny Hill.Me anë të një statusi në Facebook ajo ka treguar se është e lumtur që SunnyHill Festival po vjen në Kosovë.“Po ndihmojmë që Kosova të vendoset në hartën e vendeve kulturore. Unë do të jem në Kosovë disa ditë para festivalit për të ndihmuar në bamirësi dhe për të vizituar vendin tim të lindjes” ka shkruar mes tjerash Dua Lipa në Facebook.Vetëm 45 minuta pas, ka qenë Rita që ka reaguar për të shprehur përkushtimin ndaj Kosovës me një foto me Atifete Jahjagën.Ajo ka kujtuar momentin kur është dekoruar nga presidentja Atifete Jahjaga me titullin “Ambasadore Nderi”, të cilin e ka quajtur një moment në histori, ndërsa ka shtuar se qysh nga atëherë kanë realizuar shumë nga planet dh..

Read More »

Ermal Mamaqi vë në “SIKLET” deputetin shqiptar: Orë FLORIRI është ajo që ke… (VIDEO)

I ardhur nga bota e biznesit, ai ishte një nga deputetët më të pasur të Shqipërisë. Fjala është për Eduart Ndocajn, ish-deputet i legjislaturës së kaluar.Vetëm pak muaj më parë ai ka qënë një nga personazhet e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan.Dhe në puntatën e sotme ishte përfshirë në ‘OFF Records’. Gjatë regjistrimit të emisionit, drejtuesit Ermal Mamaqi i ka tërhequr vëmendjen ora që ish-deputeti mbante në dorë dhe e ka pyetur nëse është flori. Ndërkohë Ndocaj pranoi menjëherë se ora është e gjitha flori.Ermal Mamaqi: Çështë kjo orë? Hajde orë hajde… Është flori?Eduart Ndocaj: Po.Ermal Mamaqi: Ta presin dorën me këtë orë. Po kalove nga trau ta hanë bukën nga dora…

Read More »

Harrojeni Encën e Kallashin, Ermal Mamaqi bën twerkun që do t’ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)

Kërcimi twerk njihet nga të gjithë tashmë dhe vajzat e njohura të ekranit e praktikojnë shpesh në videoklipet e tyre apo videot që postojnë në rrjete sociale. Mjafton të kujtojmë Encën, videot ku ajo bën twerk tërheqin shumë vëmëndjen. Por edhe Kallashi e cila falë këtij kërcimi u bë e njohur. Megjithatë sot aftësitë për të bërë twerk i ka treguar edhe Ermal Mamaqi.Të ftuarit e mbrëmjes së sotme në “Xing me Ermalin” po luajnë lojën me dënime, të mbledhur në Prezë, lojë e cila ka sjellë shumë të qeshura për shkak të dënimeve që u kanë rënë lojtarëve. Kur erdhi radha e Ermal Mamaqit, moderatorit i ra si dënim të bënte twerk. Ermali fillimisht u shpreh se nuk dinte si bëhej twerk por më pas edhe me ndihmën e vajzave arriti të tundej duke shkaktuar shumë të qeshura. Ndiqni videon më poshtë.https://gossip.alpenews.al/wp-content/uploads/sites/4/2018/06/34684682_642417852758184_9221730977095614464_n.mp4

Read More »

Pas aksidentit që i ndryshoi pamjen, 25-vjeçarja bën ndryshimin drastik: Unë doja vetëm të… (VIDEO)

Vjola është një vajzë e re, e bukur por një aksident që i ka ndodhur në vitin 2010 i ka sjellë disa pasoja që i kanë zgjatur në kohë. Ajo iu drejtua Doktor Plastik, me shpresën për të rifituar pamjen e saj të dikurshme. Edhe pse Vjola është përpjekur ta ndryshojë këtë nëpërmjet ushtrimeve në palestër dhe dietës së shëndetshme, ajo ende nuk ka arritur të realizojë eleminimin e dhjamit të tepërt dhe përmirësimin e lëkurës.Vjola është një nga personazhet e radhës pjesë e Doktor Plastik që e ka varur ëndrrën e saj te bisturia. A do të arrijë ajo rezultatin e dëshiruar?Vjola: “Jam Vjola, jam 25 vjeçe, jam estestiste prej 7 vitesh, kam sallonin tim, jam e vetëpunësuar, kam mbaruar gjimnazin e përgjithshëm, më pas iu futa estetikës për dy vjet.Në vitin 2010, mua më ndodhi aksidenti dhe aty fillova të shëndosha. Nga ky aksident vetëm unë pata dëmtime dhe fraktura, pësova traumë. Kisha një frakturë në këmbë, ndërkohë që prisja të vinte dhe ambulanca dhe ambulanca erdhi pas gjysmë orë që u..

Read More »

Janë apo jo në një lidhje?! Albi Nako e thotë publikisht: Albën do e marr për… (FOTO)

Prej disa javësh Albi Nako dhe Alba Hoxha kanë qenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve për një lidhje mes tyre. Dyshimet nisën nga fakti që dyshja u pa në disa vende bashkë, një herë në Paris e një herë në Bruksel. Ndonëse Albi u shpreh se ndodheshin atje për punë, thashethemet vazhduan e madje u tha se dyshja do e zyrtarizonin lidhjen. Albi dhe Alba janë të ftuar sot në “Xing me Ermalin” ku së bashku me të ftuarit e tjerë janë bërë pjesë e disa lojërave shumë interesante. Në një prej tyre ato duhet të mbushnin gojën plot me ëmbëlsira marshmallow (sfungjer të ëmbël) dhe të këndonin një këngë.Kur erdhi radha e Alba Hoxhës, balerina e pati shumë të vështirë pasi Albi Nako e bënte gjatë gjithë kohës për të qeshur. Madje në një moment koreografi i tha: “Sa e bukur që je aman, tamam të marrësh për burrë”, duke shkaktuar shumë të qeshura.

Read More »

“Mirë që si kthen po as nuk flet më”/ Kush i ka borxh Samir Manes dhe Ermal Mamaqit?!

Në “Xing me Ermalin” mbrëmjen e sotme po transmetohen disa pjesë “off records” të këtij sezoni televiziv ku të ftuarit teksa bisedojnë me Ermalin para fillimit të emisionit zbuojnë sekrete e të pathëna. Në një prej pjesëve “off records”, shfaqet Samir Mane teksa me Ermalin flasin për dikë që u ka marrë borxh.“Sa herë që i kam dhënë borxh nuk mi ka dhënë, mirë që se kthen borxhin por as nuk flet më”, shprehet Ermali. “Më kërkoi një herë borxh mua para shumë kohësh dhe i thashë s’kam vetëm 50 kam, po mirë 50 kur t’i kesh tha”, tregon Samiri por duke mos e zbuluar emrin e personit për të cilin bëhet fjalë.

Read More »

Pak kohë pas divorcit, djali i Trumpit nis një histori dashurie! Reagon ish-gruaja: Duan të sulmojnë…

Disa muaj më parë, Donald Trump Junior u divorcua nga bashkëshortja e tij dhe mesa duket iu deshën vetëm pak kohë për të nisur një tjetër histori. Romanca e re e djalit të Donald Trump me prezantuesen e ‘Fox News’, Kimberly Guilfoyle ka bërë që ish-bashkëshortja e tij të reagojë. “Njerëzit duan të sulmojnë një grua vetëm se ka filluar të takohet me Don. Jemi ndarë për më shumë se 9 muaj dhe respektojmë vendimet e privatësinë e njëri-tjetrit. Ne do përqendrohemi në rritjen e fëmijëve tanë. Do ishte mirë nëse shtypi do bënte të njëjtën gjë, në vend që të ndërhyjnë në jetën e tyre”, shkroi ish-bashkëshortja e tij, Vanessa në Twitter.Disa burime të brendshme thonë se Donald Trump Jr. dhe Kimberly nisën romancën e tyre në fund të marsit dhe janë të çmendur pas njëri tjetrit.Kujtojmë se 40-vjeçari dhe Vanessa kanë qenë të martuar për 12 vjet.

Read More »

Jo vetëm muzikë por edhe qejf, në krahët e Brunos, Anjeza Maja paralajmëron hitin e verës (FOTO)

Ashtu siç është publikuar edhe dje në rrjetet sociale, të dielën në orën 17:00 pritet që dyshja shumë e pëlqyer nga publiku KLajdi Haruni dhe Bruno të sjellin një bashkëpunim. Ata na kanë treguar një pjesë nga klipi pjesë e të cilit do të jetë moderatorja e Top Channel, Anjeza Maja. Kënga titullohet mbase dhe nga aq sa kemi parë pritet që të jetë një këngë dhe një klip që do të tërheqë me herën e parë.Edhe bukuroshja e Top Channel ka postuar vetëm pak minuta më parë një foto ku duket e përqafuar me Brunon dhe i ka bashkangjitur edhe një shkrim ku shprehet: ” Së shpejti hiti i verës”. Duket se përveç këngës ata edhe janë argëtuar dhe kanë gjetur kohën për të shkrepur një foto me njëri-tjetrin.Në fakt Anjeza ka të drejtë sepse tingujt e “Mbase” priten të na shoqërojnë gjatë gjithë verës.

Read More »

Vetëm 1 vit pasi shpalli fejesën, këngëtarja shqiptare ndahet nga partneri (FOTO)

Këngëtarja shqiptare që të gjithë e njihni nga hiti “Call the police”, Shota Baraliu në mars të vitit të kaluar shpalli fejesën duke publikuar edhe foto me djalin që i kishte rrëmbyer zemrën ndonëse emrin e tij nuk e bëri të ditur për shkak se ai nuk ishte person publik. Mirëpo vetëm 1 vit më pas Shota i ka dhënë fund me djalin në fjalë.“Prive” bën të ditur se këngëtarja ka pak kohë që i ka dhënë fund fejesës duke u bërë sërish beqare. Ajo nuk ka folur ende mbi këtë lajm dhe as nuk i ka treguar arsyet e ndarjes. Shota dikur njihej me këngët e saj ndërsa tani vazhdon profesionin si aktore.

Read More »

Soni Malaj tregon sikletin me këngën e preferuar të partnerit: Unë do dal me 4 të brendshme…

Ajo vijon suksesin muzikor por ne nuk harrojmë disa nga hitet e saj. E ftuar në emisionin e fundjavës ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi, Soni Malaj u testua me disa nga tekstet e këngevë të hershme, moment që solli shumë të qeshura mes saj dhe Ermalit.Mjaftoi që të dy të ngacmonin pak kujtesën dhe Ermali ta pyeste për këngën ‘E vogla’ dhe diskutimin e atëhershëm për mbathjet në klip.‘Stiliste ishte partnerja e Aleksandrit, regjisorit. I thashë troç, unë do vesh 4 mbathje? (qesh). Çuditërisht atë këngë e pëlqejnë shumë të huajt’.Po partneri i Sonit, Klevi? Mesa duket edhe ai e preferon shumë këtë këngë.‘Ai çmendet për këtë këngë’.Ermali e pyet edhe për këngën që ajo preferon më pak dhe Soni e ka një përgjigje. Zbulojeni pas minutës së 21-të intervistës në ‘Një kat më lart’.

Read More »