Shqipëria nuk shkon në finale të Eurovisionit

Shqipëria nuk ia doli ta prekë finalen e Eurovisionit.

Këngëtarja Ronela Hajati, doli e para në skenë për ta përformuar këngën “Sekret”.

E veshur e gjitha me rozë dhe e shoqëruar nga katër balerinë dhe koreografja e njohur, Klaudia Pepa, artistja ka bërë një performancë shumë të nxehtë, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Por, që kjo nuk mjaftoi të sigurojë një biletë për Torino.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey