Shyhretës nuk po ja lë ‘shenjë’ pleqëria, me këtë veshje po e rivalizon vajzën e saj

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë.

E shoqëruar nga vaja e saj me e vogël, Shyhretja shfaqet si vajzë e re.

E dobësuar dhe e veshur me fustan me shumë stil, Shyhretja po e rivalizon edhe ‘sugaricën’ e saj.

Shikoni foton dje bindeni… /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey