Shyhretja dhe Engji bëhet gati për kanagjegj, vëmendje merr veshja e tyre

Shyhrete Behluli dhe Engji Salihu, tashmë janë në vrullin e sezonës.

Nënë e bijë tashmë kanë nisur pjesëmarrjen në ahengje të ndryshme, ku mundohem të japin maksimumin e tyre, shkruan ORAinfo.

Shyhretja ka kohë të gjatë që është pjesë e dasmave, por së fundmi aktive në këtë drejtim është treguar edhe Engji.

E ka qenë vetë Shyhretja ajo që ka shpërndarë një foto ku shihet krah bijës së saj në një kanagjegj, ku veshja e të dyjave ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey