Shyhretja dhe Engji kanë dalë me shëtit, por kush është mashkulli që po i shoqëron?

Në përditshmëri kështu duken Shyhrejta dhe Engji.

Shyhrejta në të shumtën e kohës shihet me Engjin, pasi që të dya kanë profesionin e njejtë.

Sigurisht, pak kohë të lirë që ka ajo e ndan edhe me personat e tjerë të familjes, duke shprehur lumturinë e madhe që ka me ta, shkruan kosovarja.

Në një imazh të fundit, ajo ka publikuar një selfie pranë Engjit dhe djalit të vogël Lumit.

Vet buzëqeshja e këngëtares tregon lumturinë që ka pranë tyre.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey