Shyhretja vesh kompletet më të bukura, duket si vajzë e re

Sa bukur duket me këto komplete Shyhretja.

Shyhrete Behluli vazhdon të jetë një emër që në çdo kohë duket perfekte dhe ua kalon të gjitha fytyrave në estradë.

Gjithmonë ajo merr vëmendje me stilin perfekte, dhe godet në forma të ndryshme me stilin e saj, shkruan Kosovarja.

Në këtë imazh të fundit, me kompletet e bukura këngëtarja bën dritë.

Përkundër moshës, Shyhretja vazhdon të jetë shembull për të gjitha femrat.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey