Si çikë e re, kështu e mbanë në formë trupin e saj Violeta Kukaj

Ajo së fundmi është bërë pre e meidave rozë.

Kjo për faktin se Violeta Kukaj, duket se ka pësuar disa ndryshime në fizikun e saj, për atë arysje është komentuar shumë nga adhuruesit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është pjesë e ekranit shqiptar, ajo vazhdimisht është kujdesur që të duket e freskët dhe me shumë stil.

Përmes disa fotove, ajo ka treguar se me ushtrime fizike arrin ta mban trupin e saj në formë/ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey