Si ju ka dukur Ariana e rregulluar ditën e dasmes?

Ju pëlqen Ariana si ka qenë e rregulluar ditën e dasmes?

Ariana Fejzullahu është një emër që zgjon kureshtje për çdo veprim që bën.

Pasi që në të shumtën e kohës qëndron aktive në rrjete sociale, nuk shpëton asnjë ditë pa kaluar në lajm, shkruan Kosovarja.

Në shumë imazhe shihet që ajo ka ndryshuar shumë në krahasim me momentet se si ka qenë para një kohe.

Kështu vërehet edhe në fotografinë e ditës së martesës, ku Ariana ishte e rregulluar në mënyrë të thjeshtë dhe duket shumë ndryshime në krahasim me tani.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey