Si me qenë binjake, Shyhretja i bën konkurrencë në pamje ‘sugaricës’ së saj

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha Salihu janë figurat më të përfolura të shoëbizit shqiptar.

Dukja e tyre merr gjithmonë vëmendje të madhe dhe diskutohet shumë në media, përcjell ORAinfo

Engji është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një foto nënën e saj Shyhreten të cilat duken jashtëzakonisht bukur me një grim të lehtë.

Në këtë imazh Engji dhe Shyhretja po duken si binjake, e jo si nënë e bijë.

Ato po shkëlqejnë në krahët e njëra – tjetrës. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey