Si rrallëherë Teuta Krasniqi shfaqet me flokë kaçurrele, Adonisi nuk do të mund t’i rezistojë

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret me të dashura në publikun shqiptarë.

Përveç se është e suksesshme në jetën profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo.

Shumicën e kohës ajo ia kushton vajzave dhe bashkëshortit të saj dhe duket se më të vërtetë janë një familje e lumtur.

Se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku shfaqet e grimosur me flokë kaçurrela.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë paraqitje.

Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistojë burri i saj, Adonisi. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey