Sillej në mënyrë agresive ndaj gruas së tij, arrestohet nga policia

Mbrëmjen e djeshme (24-nëntor) rreth orës 19:10, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 50-vjeçarin N.N. nga Reçica e Vogël e Tetovës, i cili të njëjtën ditë rreth orës 16 është sjellë në mënyrë agresive ndaj gruas së tij 45-vjeçare, me të cilën nuk ka pasur kurorë dhe ka tentuar që ta hapë me dhunë derën hyrëse të banesës së tyre.

Personi në fjalë është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit ndaj tj do të ngritët padi adekuate.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey