Sinan Vllasaliu prezanton familjen, duket një babgjysh i përkryer

Sinan Vllasaliu ndan fotografinë me familjen e kompletuar.

Përveç skenës muzikore që mbetët emër i dalluar, Sinani është një ndër këngëtarët që merr vëmendje edhe në jetën e përditshme.

Në shumë imazhe të publikuara, ai qëndron në krye të mediave rozë, shkruan Kosovarja.

Por, në një storie të fundit ai shihet bashkë me familjen duke reflektuar me pozitivitet.

E gjithë familja duken për mrekulli, dhe këtë e dëshmon imazhi në vijim.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey