Sinani dhe Andrra ndajnë momente romantike nga vendi përrallor

Sinani ndan momentin kur i dhuron puthje të nxehtë Andrrës.

Sinani dhe Andrra me postimet e shumta që realizojnë shpesh janë në krye te mediave rozë.

Dyshja duke qenë të afërt me publikun, gjithmonë duken perfekt në çdo imazh që publikojnë, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, duke shëtitur së bashku ata ndajnë momentin duke shkëmbyer puthje të nxehtë.

Mos të harrojnë, dyshja janë prindër të dy djemve.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey