Ekskluzive/ Mpleksja e ish zyrtarit të Ministrisë, Vojo Bregu me trafikantin e 137 kg kokainë

Burime ekskluzive për Gazetën SHQIP, kanë zbuluar fije të reja që lidhin zyrtarë të lartë me

Loading...

Shqipëria, zonë rreziku?! Testohen 13 raste, ja përgjigjet e analizave laboratorike

Ministria e Shëndetësisë informon se në mbrëmje ka përfunduar testimi i pesë rasteve të dyshuara për

Loading...

Top Story/ Absurdi, suplementet shiten në farmaci, por kontrollohen nga Autoriteti Kombëtar i Ushqimit

Top Story ka siguruar një dokument ku adresohen problematika të tregut farmaceutik. Ky dokument i është

Loading...

Lajmi i fundit/ Dy të vrarë në Rrëshen, ende mister rrethanat

Dy persona janë vrarë në Kodër Rrëshen në Mirditë. Bëhet fjalë për motër e vëlla. Ata

Loading...

Top Story/ Mashtrimi me suplementet, konsumimi i tyre nuk sjell asnjë përmirësim për shëndetin

Industria e suplementeve siguron të ardhura marramendëse duke shitur produktet që nuk janë faktuar shkencërisht, e

Loading...

Vrasja tragjike në Mirditë, dy viktimat janë motër e vëlla (EMRI)

Një prej dy të vrarëve të Mirditë është Edison Filopati, ndërsa viktima tjetër mendohet të jetë

Loading...

EMRI/ Ndahet nga jeta gazetari i njohur, Basha mesazh ngushëllimi

Gazetari Vasil Tabaku është ndarë nga jeta dhe kryedemokrati Basha ka postuar në facebook një mesazh

Loading...

Top Story/ Suplementet në Shqipëri vijnë nga Turqia, Bullgaria, India dhe Serbia

Sipas të dhënave zyrtare të siguruara nga Top Story në Shqipëri hyjnë më shumë se 920

Loading...

Policia jep detaje/ Motër e vëlla u vranë në oborrin e shtëpisë, ja dyshimet për autorin (EMRAT)

Pak minuta perpara orës 21.00, dy persona janë ekzekutuar në oborrin e shtëpisë së tyre në

Loading...

Top Story/ Kush janë tre kompanitë që kanë tregun më të madh të suplementeve në Shqipëri

Biznesi i suplementeve është në lulëzim në vendin tonë. Tre janë kompanitë që kanë fluksin më

Loading...

Top Story/ Krahasimi i çmimeve, i njëjti suplement në Shqipëri shitet dyfish më shumë se në Angli

Top Story ka realizuar një investigim për disa nga suplementet që tregtohen në vendin tonë, për

Loading...

Pasi u bë dajë, ky ishte veprimi i papritur i vëllau të Yllka Kuqit

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen

Loading...

Edona po duket si zonjë e vërtetë, kaq bukur është veshur e rregulluar sonte

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare. Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur

Loading...

Yllkës apo burrit të saj, kujt i ka ngjarë fëmija i tyre i parë?

Yllka Kuqi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Pak kohë më parë, ajo është

Loading...

Lekaj thotë se nëse Kurti vendos reciprocitet, ai do ta marr këtë vendim

Lekaj ka thënë se nëse Kurti vendos reciprocitet, ai nuk do të merret më me politikë.

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey