S’kanë të ndalur Einxhel e Dagz, sërish flenë bashkë e shkëmbejnë puthje

S’kanë të ndalur Einxhel e Dagz.

Einxhel dhe Dj Dagz janë çifti më i ri brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Ata tashmë po shprehin haptas emocionet e tyre ndaj njëri tjetrit edhe me veprime fizike.

Së fundmi, Dags dhe Einxhel kanë ndarë shtratin me njëri tjetrin teksa para gjumit ata kanë shkëmbyer edhe puthje e përqafime të ngrohta.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey