Skoci-Republikë Çeke, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare në vazhdën e ndeshjeve për Euro 2020, kësaj radhe mes Skocisë e Republikës Çeke.

Kjo ndeshje fillon nga ora 15:00 dhe transmetohet drejtpërdrejt në RTK 1, me komentim nga Skifter Blakaj.

Skocia luan me formacion 3-5-2, ndërsa Republika Çeke 4-2-3-1.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey