Skuadra e Manchester Unitedit nuk ka vend për gabime

Ziberi: Do të sigurojmë pension social për çdo grua që nuk ka as një ditë pune

Skuadra e Manchester Unitedit nuk ka vend për ndonjë gabim.

“Djajtë e Kuq” kanë nevojë për fitore sonte ndaj Brightonit për të mbetur në garë për t’u futur në Top 4

Manchester United nuk ka më vend për gabime.

“Djajtë e Kuq” kanë nevojë për sa më shumë fitore në shtatë xhirot e fundit të sezonit nëse duan ta sigurojnë një vend për në Ligën e Kampionëve.

United do t’i kërkojë pikë edhe sonte ndaj Brightonit në udhëtim për t’i vënë nën presion Ëolverhamptonin, Chelsean dhe Leicester Cityn.

United vjen nga fitorja e pastër ndaj Sheffieldit me rezultat 3:0.

Aktualisht, ekipi nga “Old Trafford” gjendet në pozitën e gjashtë në tabelë me 49 pikë, 5 më pak se Chelsea, i cili është i katërti.

Brighton ndërkohë gjendet në vendin e 15-të me 33 pikë, i rrezikuar për të rënë nga Premierliga.

Kjo ndeshje do të zhvillohet sonte dhe do fillojë në orën 21:15.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey