Sot zhvillohet takim joformal mes Kryeparlamentarit dhe gazetarëve

Sot, më 28 prill, me fillim prej ora 10:00 kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi do të realizojë takim joformal me gazetarët.

Në këtë takim, pritet të diskutohet për çështjet aktuale në Kuvend dhe rrjedhën e seancave plenare.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey