Spanja eliminon Kroacinë dhe kalon në çerekfinale të Euro 2020

Spanja e ka eliminuar Kroacinë nga Euro 2020, pasi në vazhdime e mposhti me rezultat 5-3, për të kaluar në çerekfinale.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey