Spektakël fishekzjarresh/ Mbërrin Viti i Ri 2020, ja kush e festoi i pari

Duke marrë kohën në zonën tonë si referencë, banorët e ishujve Samoa dhe Kiribati si dhe Auckland në Zelandën e Re kanë pritur mbërritjen e Vitit 2020.

Ndërsa ne jemi ende të zhytur në përgatitjen e darkës së Vitit të Ri, në mesditë me orën tonë, për banorët e Paqësorit ishte koha për të ngritur një dolli për ardhjen e Vitit të Ri.

Me temperatura të buta vere, qielli i qytetit Auckland u lye me drita dhe ngjyra që ndriçuan rrokaqiejt

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey