Arrestohen 4 tetovarë të rinjë dhe dërgohen në Shutkë

Nga tridhjetë ditë paraburgim, u është caktuar katër nga pesë të arrestuarit dhe të dyshuarit për

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Ambasadori i Kosovës Gjergj Dedaj e vizitoi Universitetin e Tetovës

Ambasadori i Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, sot e vizitoi Universitetin e Tetovës dhe

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Изградња хидроелектрана на планини Шар, активисти протестују

Ndërtimi i pakontrolluar i shumë hidrocentraleve në malin Sharr, ka nxitur reagimin e organizatave ekologjike,

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Тетово: Васпитач је заражен ЦОВИД-19, деца су изолована

Një edukatore e çerdhes “Rinia” në Tetovë ka rezultuar pozitiv me COVID-19.E njëjta tani është në

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

студија / Aty ku ajri është më i ndotur, ka më shumë të vdekur nga COVID-19

Një studim i ri amerikan sjell në vëmendje të autoriteteve një lidhje të mundshme mes vdekshmërisë

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Shteti italian i jep mirënjohje Teuta Arifit – FOTO

Mbrëmë në rezidencën e Ambasadorit të Italisë në Shkup, Ekselencës së tij Z. Carlo Romeo, kryetarja

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Në UT ka filluar afati i tretë i regjistrimit për vitin akademik 2020/21

Në Universitetin e Tetovës, prej sot ka filluar afati i tretë i regjistrimit të studentëve të

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Амбасадор Цуфај показује колико је Косовара заражено коронавирусом у Немачкој

Ambasadori Cufaj: 911 kosovarë që jetojnë në Gjermani janë të infektuar me COVID-19. Ambasadori i Kosovës

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Рама показује како би се БСК понашао са грађанима да је проглашено ванредно стање

рама: FSK nuk përdor forcë ndaj qytetarëve po të shpallej Gjendja e Jashtëzakonshme. Shpallja e Gjendjes

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Полиција у акцији: У последње две недеље на Косову су биле изречене 1.025 новчане казне за непоштовање мера против ЦОВИД-а19

У последње две недеље на Косову су биле изречене 1.025 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID19.

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

болна: 34 године из Схтимеа, сумњало се да је заражен цоронавирусом

Ndërron jetë 34 године из Схтимеа, dyshohet se ishte i infektuar me Covid. Një zyrtar komunal

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Суд у Београду враћа случај Незира Мехметаја на довршавање Тужилаштву

Rastin e Nezir Mehmetajt Gjykata në Beograd ia kthen Prokurorisë për plotësim. Gjykata e Lartë në

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Vdes anëtari i LDK-së, këto janë fjalët e ministrit Zemaj

Vdes anëtari i LDK-së, ministri Zemaj ka disa fjalë të ndjera për të. Ministri i Shëndetësisë,…

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

I vihet ‘dryni’ klinikës private ku po trajtohej 7 година, familjarët fajësojnë mjekët

Mbyllet klinika private ku po trajtohej 7 година, familjarët fajësojnë mjekët. Kjo është klinika ku 7

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

Uran Ismaili: S’ka term më të rëndë se hajn, se Zemajn e kisha quajtur edhe më rëndë

Ismaili: S’ka term më të rëndë se hajn, se Zemajn e kisha quajtur edhe më rëndë.

СМАРТ ПУБЛИСХЕР

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey