Stërvitja e Kosovës do të mbahet në ora 16:00 në Hajvali

Stërvitja e sotme e Përfaqësueses së Kosovës në futboll do të mbahet në fushën e Kampit Nacional; Edukativ në Hajvali me fillim në ora 16:00.
“Ky ndryshim në agjendën e Kombëtares ka ardhur si rrjedhojë e motit të ligë dhe ruajtjes së fushës së stadiumit “Fadil Vokrri””, ka njoftuar FFK.
Stërvitja fillimisht ishte planifikuar për ora 19:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey