Stresi zbulon kur do kthehet në Shqipëri dhe bën kërcënimin publikisht

Stresi ka 7 muaj që ndodhet larg Shqipërisë, për shkak se i është arratisur policisë. Këto kohë reperi ka jetuar në Londër së bashku me miqtë e tij dhe duket se më në fund ka vendosur të rikthehet në Shqipëri.

Në një postim në Instagram ai shprehet se 7 muaj kaluan shumë shpejt për të dhe se do të vijë brenda muajit gusht në Shqipëri. Gjithashtu ai ka kërcënuar të gjithë ata që nuk i kanë mbështetur duke ofenduar me fjalë banale.

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q***”, shkruan Stresi në postimin e tij.

Kujtojmë se gjatë kësaj kohe në arrati, Stresi i dha fund një herë e mirë edhe lidhjes me Keisin. Disa javë më parë ai e konfirmoi publikisht lajmin e ndarjes, por shtoi se Keisi dhe familja e saj do të kenë gjithmonë respektin e tij.

“Po ua shpjegoj një herë e mirë të gjithëve ju që me zor e prisni këtë lajm dhe do ju bëhet qejfi se kështu jeni ju. Vajzë më të mirë dhe familje më të mirë se ajo, sot e 1000 vjet unë s’do gjej më, por jeta kështu është nuk mbaron këtu, vazhdon, kështu që boll më me këto pyetje. Jo s’jemi më bashkë”, tregoi Stresi.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey