Striptiseti shqiptar që sot është milionerë! (VIDEO)

Rinian Leka ndonëse sot është një nga djemtë më të paashëm dhe të pasur në Tiranë, në intervistën e fundit për moderatoren Ester Bylyku në Ora News ai ka treguar se përpara se të niste biznesin ka punuar si striptist.

“Dikur kam punuar stripist. Fillimisht mora pjesë në një konkurs bukurie në Itali, të cilin e fitova. Atje shkova sepse këmbëngulën shokët. Mëpas formuam një grup dhe na menaxhonin. Bënim shfaqe të ndryshme striptizmi, dhe në fund merrnim pagesën që ishte mirë për ate kohë. Vajzat nuk na preknin , sepse ne ishim në skenë dhe ato ishin posht”, thotë Rilindi.

Cila ka qenë oferta më e çmendur që ka marrë nga një femër pas fame? Rilindi: “Në fakt kanë qenë 2. Njëra më ka ofruar 70 mijë dollarë, ndërsa tjetra 50 mijë. Të dyja jetonin në Amerikë, dhe kërkonin të kishin fëmijë me mua. Nuk dëshironin që unë të mbaja asnjë përgjegjësi për fëmijën, vetëm të isha babai, dhe shpresonin që do të më ngjante mua. Por kam refuzuar, nuk do të pranoja për asnjë arsye në botë.” Ai ka rrëfyer për here të parë arsyyen e ndarjes nga e fejuara ruse, krahë të cilës qëndroi për 8 vite. “Unë isha më tepër i përkushtuar se duhet në punë, dhe erdhi një moment që ky boshllëk depërtoi edhe në muret e shtëpisë. Pra mund të themi që ishte edhe faji im” u shpreh Riniani. Ai është pjesë e programit “Përputhen”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey