‘Sugarica’ e Motrave Mustafa shfaqet me veshje tradicionale, mahnitë me pamjen

A i shkon veshja tradicionale Lule Mustafes?

Më e vogla ndër motrat Mustafa, Lulja, zakonisht vishet në mënyrë sportive dhe mjaftë “cool”.

Asaj i pëlqen të duket moderne, bashkohore dhe nuk është se e kemi parë shpesh me stil shumë femin.

Megjithatë, Lule Mustafa ka provuar të vishet edhe me veshje tradicionale, që për motrat e saj është mjaftë e zakonshme, shkruan kosovarja.

Së fundi këngëtarja ka vendosur të vijë me versione cover të këngëve të ndryshme të njohura e të dëgjuara ndër vite.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey