“Sugarica’ e motrave Mustafa shfaqet me veshje tradicionale, mahnitë me pamjen

Lule Mustafa, është motra e vogël e Motrave Mustafa.

Ashtu siç motrat e saj edhe ajo ka vazhduar rrugën e tyre, duke qenë pjesë e skenave dhe tregut muzikor, shkruan ORAinfo.

Ndryshe nga motrat, Lulja e ka provuar vetën edhe në publikimin e këngëve të lehta argëtuese të cilat janë pëlqyer shumë nga adhuruesit e saj besnik.

Krahas muzikës, Lulja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet me veshje tradicionale.

Në këtë pamje ajo po shkëlqen. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey