Sulmoi fizikisht gruan dhe fëmijët e tij, arrestohet nga policia

Gjatë ditës së djeshme policia e Tetovës ka privuar nga liria personin A.A. nga Kamjani i Tetovës, për arsye se më herët kishte sulmuar fizikisht gruan e tij 44-vjeçare dhe kishte treguar sjellje agresive ndaj fëmijëve të tyre. Ai është ndaluar në stacionin policor dhe pasi të dokumentohet plotësisht rasti, kundër tij do të ngritët parashtresë adekuate.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey