Sulmoi fizikisht gruan dhe vajzën e tij, arrestohet nga policia

Mbrëmjen e djeshme (15-tetor) në orën 23:45, efektivët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria 43-vjeçarin B.F. nga Gostivari, i cili një orë më parë kishte sulmuar fizikisht gruan e tij 45-vjeçare dhe vajzën e tyre. Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes, pas së cilës do të përgatitet parashtresë adekuate sipas nenit 130 paragrafi 2 të Kodit Penal.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey