Super-lojtari kryen testet mjekësore, po nënshkruan me Milan

U KRY! Për këtë skuadër do të luajë De Beek

Milani, dëshiron të përforcohet shumë në këtë afat kalimtar.

Portieri rezervë i Bournemouth, Asmir Begovic, është fotografuar në rrugën e tij për në të kryer testet mjekësore përpara një transferimi në AC Milan, përcjell ORAinfo.

U KRY! Për këtë skuadër do të luajë De Beek

Skuadra e Serie A pret që Pepe Reina të bashkohet me Aston Villa me huazim dhe janë në kërkim të një zëvendësimi për të marrë vendin e tij si një portier zëvendësues./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey