‘Syri i keq mos e paftë’, Shyhretja po shkëlqen në veshje tradicionale

Shyhretje Behluli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është treguar shumë e zonja në profesionin e saj, e kjo ka bërë atë të jetë gjatë në skenën muzikore, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një grua shumë e angazhuar me koncerte e ahengje, por shfaqet shpesh aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan të bardhë e bluzën me qepje me dorë, Shyhretja po duket një zonjë e vërtetë.

Kaq bukur po i shkon për fytyre kjo veshje ‘Bilbilit të Mushtishtit’. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey