Takohet me aktoren shumë të njohur turke

Shyhrete Behluli është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Atë e gjejmë përherë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte,përcjell KosovaToday.

Krahas angazhimeve ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku tregon se është takuar me aktoren shumë të njohur turke, Semra Dincer dhe këtë moment nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./KosovaToday/

Krejt ndryshe në realitet

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2019 12:46 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148578
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit