Tanimë publikisht, Donaldi dhe Bora shkëmbejnë mesazhe

Nuk ngurrojnë më, Donaldi dhe Bora shkëmbejnë mesazhe përmes postimeve në ‘Instagram’.

Donaldi dhe Bora po vazhdojnë të komentohet lidhur me ribashkimin e tyre.

Edhe pse as njëri e as tjetri nuk kanë deklaruar se tashmë janë bashkë, ata nuk ngurrojnë të bëjnë dedikime përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.

Aktori së fundi ka bërë një postim ku ka tërhequr vëmendje me mbishkrimin: Ja se erdhi, po parkon.

Kjo nga fansat është nënkuptuar si takim me Bora Zemanin.

E pas këtij postimi edhe moderatorja nuk ka ngurruar të postoj foto nga makina ku edhe mbishkrimi i saj ka marrë vëmendje të madhe.

“A erdhi vera apo jo”, ka shkruar Bora.

Ky postim mori komente të shumta, ku pothuajse në secilin koment flitej për parkimin e saj.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey