Taravari: Me shumë mundësi do të arrijmë të mbajmë raundin e parë, por…

Kryetari aktual dhe kandidati i ASH për Gostivarin, Arben Taravari thotë se ka fituar në raundin e parë. Sipas tij, edhe nëse do ketë raund të dytë do të fitoj.c

“Gostivaras!
Ju mbrëmë keni shkruar historinë me votën tuaj! Pavarsisht të gjitha manovrave që po përdoren për të kthyer verdiktin tuaj, nuk po ja dalin dot!
Me shumë mundësi do të arrijmë të mbajmë raundin e parë por edhe nëse ata do të kërkojnë raund të dytë, ne do të Triumfojnë edhe Më Shumë!
Të gjithë Baraz, të gjithë Gostivaras!”, është shprehur Taravari. (INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey