Taravari: Në zgjedhjet lokale dy blloqe kryesore garuese!

Në zgjedhjet lokale, sipas Arben Taravarit gara do të zhvillohet në mes dy blloqeve.

“Nëse ka marrëveshje sipas informatave që i kemi veç ka marrëveshje LSDM-BDI. Ne nuk mund të shkojmë në zgjedhjet lokale vetëm si në 2017, do të jetë i domosdoshëm bashkëpunimi në mes VMRO-së dhe Aleancës për Shqiptarët”, tha Taravari në Click Plus.


Bejta: Do të kandidoj përsëri për kryetar komune


Ish kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta zyrtarisht ka pranuar se do të garojë në zgjedhjet lokale të viti Read more


Qeveria shpall gjendjen e krizës për 30 ditë


Shkup – -Qeveria në mbledhjen e sotme solli vendim për shpalljen e gjendjes së krizës për 30 ditë. Vendimi pritet Read more

The post Taravari: Në zgjedhjet lokale dy blloqe kryesore garuese! appeared first on ShqipMedia.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey