Taravari tallet me tortën e ditëlindjes së Ali Ahmetit: Arritja e parë infrastrukturore për 20 vjet

Talljes me “tortën” e ditëlindjes së kryetarit të BDI-së, Ali Ahmetit i u është bashkuar edhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari, përcjell Fol.mk.

Ai këtë ide “gjeniale” të bashkëpartiakëve të Ahmetit e ka cilësuar si arritjen e parë infrastrukturore të BDI-së për 20 vjet

Ja edhe postimi i plotë i Taravarit:

Kjo është arritja e parë infrastrukturore për 20 vjet. Autostradat ekzistuese u ndërtuan në kohën e PPD dhe PDSH.
(Besim Nebiu)
P.S fjalën e kisha për tortën

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey