Taulant Xhaka bëhet baba për herë të dytë

Futbollisti i njohur, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të dytë.

Ai dhe bashkëshortja e tij janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë quajtur Maleya.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Xhaka, duke postuar një foto të vogëlushes së porsalindur në Instagram.

“Jemi më se të bekuar, Të duam Maleya, 23.07.2022”, ka shkruar futbollisti krahas fotografisë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey