Tayna ‘djeg’ Instagramin, poston foto duke shijuar plazhin në Florida

Tayna poston foto joshëse.

Tayna po shijon disa ditë relaksi në Miami Beach në Florida.

Këngëtarja nuk i ka kursyer pozat për ndjekësit në rrjetet sociale. Artistja ka treguar dhe momentin e bukur kur në një mur të madh u pikturua emri i saj.

25-vjeçarja u shfaq në një palë rroba banje të markës ‘Fendi’ e po ashtu edhe me një palë syze të zeza. “Afërdita përsëri në Venus”, shkruan ajo poshtë fotos.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey