Tayna fotografohet para pasqyrës, ky detaj bie në sy

Ambasada amerikane e quan historike marrëveshjen për hekurudhat mes Kosovës dhe Serbisë

Është ndër reperet me të dashura në vend.

Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit “Lakmitare” që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Mozzik.

Reperja e mirënjohur krahas angazhimeve me koncerte, po arrin të gjejë kohë edhe për tu relaksuar, siç ka bërë së fundi.

Së bashku me disa mikesha të saj, Tayna së fundi ka udhëtuar në Londër, nga ku ka publikuar imazhe të ndryshme.

Edhe së fundi, repeja solli një fotografi tejet joshëse para pasqyrës, teksa shihet e veshur me shumë stil.

Tayna u shfaq seksi duke vënë në pah të pasmet seksi dhe belin e hollë.

Ambasada amerikane e quan historike marrëveshjen për hekurudhat mes Kosovës dhe Serbisë

Ambasada amerikane e quan historike marrëveshjen për hekurudhat mes Kosovës dhe Serbisë

Ndryshe, reperja po punon për projekte të reja, që pritet të publikohen së shpejti.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey