Tayna publikon foto nga dhoma e gjumit

Bie niveli i ujit në Liqenin e Batllavës

Tayna, është këngëtarja që solli risi të madhe në skenën muzikore.

Reperja shqiptare, Tayna, është shfaqur joshëse në foton e fundit, shkruan lajmi.

Bie niveli i ujit në Liqenin e Batllavës

Në imazhin e postuar ajo ka treguar linjat trupore ndërsa ndodhet në dhomën e gjumit. Këto janë pozat të cilat duket se i ka në qejf ajo pasi shpesh e shohim para pasqyrës.

Bie niveli i ujit në Liqenin e Batllavës

Reperja ndryshe po e shijon suksesin e saj në muzikë dhe po konsiderohet si ndër më të komentuarat lidhur me këtë fakt.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey