Temperaturat mbi 30 gradë, kaq shkurt vishet Egzona kur shkon në punë!

Egzona Muqiqi, është një emër shumë i përfolur në mediat roze.

Ajo u bë e njohur për publikun që kur u bë bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një nënë e tre fëmijëve, Egzona po mundohet që të jetë shumë e suksesshme në biznesin e saj privat, pasi ajo udhëheqë një butik me veshje solemne.

Madje, shpesh herë Egzona bëhet modele e veshjeve të saj.

Në këto ditë ku temperaturat kanë shkuar mbi 30 gradë, Egzona ka zgjedhur të vishet shkurt kur shkon në punë.

Ajo sot ka sjell disa imazhe ku shfaqet e veshur shkurt dhe me stil.

Në këtë formë ajo po tenton te freskohet sado pak nga ky mot i nxehtë që po mbretëron në vendin tonë. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey