“Tërmeti nuk zgjati 30 sekonda, por 54”/ Del video e frikshme nga Durrësi

Sharing is caring!

Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi një tragjedi të vërtetë në vendin tonë, duke lënë të vdekur 51 persona dhe qindra të tjerë të plagosur.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në faqen e tij të “Facebook”, ku tregon tronditjen nga tërmeti apokaliptik.

Por, në video ka tërhequr mjaft vëmendje një detaj i tmerrshëm, që tregon kohëzgjatjen e tërmetit. Kjo video e regjistruar në një fasoneri në Durrës tregon se tërmeti nuk ka zgjatur 30 sekonda, por shumë më shumë, plot 54 sekonda.

Sharing is caring!

Loading...
shares