Tetovarja sulmohet fizikisht nga vjehrra dhe vjehrri

Një 23 vjeçare, banore e një fshati të Tetovës,mbrëmë njëzet minuta pas mesnate, në SPB-Tetovë ka raportuar se më pak se një orë më parë në shtëpinë e tyre familjare ka qenë e sulmuar fizikisht nga vjehrri dhe vjehrra e saj.

Nga SPB Tetovë theksojnë se po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey