Tetovë, 5 viktima nga virusi

Në 24 orët e fundit në Tetovë janë regjistruar 5 viktima nga Covid-19, informon gazetari i TV21 nga terreni.

Sipas informacioneve, në Covid-Qendrën në Tetovë, 121 pacientë janë të hospitalizuar, me të cilën 6 prej tyre të vaksinuar vetëm me një dozë dhe 5 pacientë të vaksinuar me të dyja dozat.

Ndërkaq, në Spitalin e Tetovës gjatë 24 orëve të fundit 14 pacientë janë shtruar në spital./TV21

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey