Teuta merr pjesë në një emsionin televiziv, me këtë veshje do ta ‘shrkijë’ publikun

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku tregon se do të jetë mysafire e Besim Dinës në emsionin ‘Oxygen’.

E veshur me fustan të ngushtë e të zi, aktorja po shkëlqen. Me këtë pamje ajo do t’a shkrijë publikun. /ORAinfo/

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku tregon se do të jetë mysafire e Besim Dinës në emsionin ‘Oxygen’.

E veshur me fustan të ngushtë e të zi, aktorja po shkëlqen. Me këtë pamje ajo do t’a shkrijë publikun. /ORAinfo/

Loading...