Tha se Big Mama e shau, bëhet virale videoja e Antonelës duke ofenduar Donaldin në gjuhën serbe

Mbrëmjen e djeshme, në spektaklin e “Big Brother VIP” ka ndodhur një debat shumë i rëndë midis Big Mamës dhe Antonelës.

Debati u pasua me ofendime dhe fyerje të shumta ku Antonela shprehej se këngëtarja e kishte ofenduar në gjuhën serbe.

Kjo bëri që Big Mama të merrte një vendim duke u larguar përgjithmonë nga shtëpia e “Big Brother Vip”.

Mirëpo në një video që po qarkullon në rrjetet sociale dhe u bë virale tregon më se miri që ofendimet e llojit të tillë janë bërë nga Antonela.

https://video.gjirafa.com/nje-pershendetje-nga-antonela-ne-serbisht-1-mp4

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey