Thaçi: Qasja e PDSh-së gjithmonë ka qenë serioze

Samir Murtezoski është kandidati i duhur për Strugën dhe votojeni, tha lideri i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi në Llabunishtë.

“Qasja e Partisë Demokratike Shqiptare që unë e drejtoj, përherë ka qenë shumë serioze kudo që jetojnë njerëzit tanë”, tha Thaçi, transmeton TV21.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey