‘Ti erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen’! Fifi dedikim me shpirt për Adisin

Ata janë një çift që po kalojnë një romancë të bukur dashurie.

Fifi dhe Adisi prej disa kohësh po shijojnë historinë e tyre dhe nuk ngurrojnë që të ndajnë edhe në rrjete sociale momente me njëri tjetrin.

Së fundmi Fifi ka publikuar një foto në Instastory, ku shihet teksa e përqafon Adisin dhe i ka dedikuar disa fjalë tepër të ndjera.

“Ti erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen”, ka shkruar këngëtarja.

Ata janë një çift që po kalojnë një romancë të bukur dashurie.

Fifi dhe Adisi prej disa kohësh po shijojnë historinë e tyre dhe nuk ngurrojnë që të ndajnë edhe në rrjete sociale momente me njëri tjetrin.

Së fundmi Fifi ka publikuar një foto në Instastory, ku shihet teksa e përqafon Adisin dhe i ka dedikuar disa fjalë tepër të ndjera.

“Ti erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen”, ka shkruar këngëtarja.

Loading...